2W solarais gaismas stabiņš 9353Apraksts

Produkta apraksts: LED saules gaismeklis 3.7V, 1.8Ah, 2W

Ieviesiet sava dārza dizainā mūsdienīgu un energoefektīvu apgaismojumu. Ar šo inovatīvo LED solāro gaismekli jūs radīsiet noskaņu, liekot uzsvaru uz dārza ainavas elementiem vai celiņa  apgaismojumu diennakts tumšajās laikā. Tas izstaros skaistu silti balto gaismu, radot jauku atmosfēru un nodrošinot praktisku apgaismojumu.

Šo lukturi darbina augstas kvalitātes saules paneļi, kas absorbē saules enerģiju dienā un pārvērš to elektrībā, kas uzkrājas iebūvētajās baterijās, tādējādi, nevajadzēs pieslēgt lukturīti pie elektrības avota un neizmantosiet papildu enerģiju.

Šis lukturītis ir aprīkota ar 2 vatu LED gaismas avotu, kas nodrošina spilgtu un silti baltu gaismu. Tas rada burvīgu atmosfēru un piešķir jūsu dārzam mājīgu sajūtu. Izmantojot LED tehnoloģiju, tas arī ir ļoti energoefektīvs un darbosies ilgstoši.

LED solārais gaismeklis ir vienkārši uzstādāms un lietojams. Tas nav saistīts ar sarežģītiem vadu savienojumiem vai sarežģītu iestatīšanu. Tam vienkārši jābūt novietotam saules gaismā, lai saņemtu enerģiju, un naktī tas automātiski ieslēgsies, nodrošinot jums nepieciešamo apgaismojumu.

Iegādājieties LED solāros gaismekli, lai uzlabotu savu dārza apgaismojumu un padarītu to par pievilcīgu un funkcionālu vietu. Tas ir ekonomisks un moderns risinājums, kas ne tikai ietaupīs jūsu elektroenerģijas rēķinus, bet arī piešķirs jūsu dārzam un apkārtnē pievilcīgu apgaismojumu. Pasūtiet to tagad un ļaujiet saules enerģijai rūpēties par jūsu dārza apgaismojumu!

Izmērs: 102x169x313 mm

Darbojas ar pilnu uzlādi 12h / saulainā vasaras dienā lādējas 5-6h

Ziemā darbības laiks un uzlādes laiks var būtiski mainīties.


Pieejams
  • 17.25€

  • Bez PVN: 14.26€

Atribūti

LED
Jaudas patēriņš 2W
Gaismas plūsma 160 lm
Gaismas tonis 3000K (silti balts)
Gaismeklis
Izmēri (AxPxG) 102x169x313 mm