Steinel L 10 S āra sensor lampa


  • Ražotājs:Steinel
  • Modelis: L 10 S

Pieejamie variantiApraksts

Steinel L 10 S āra sensor lampa

Šī ir klasisks dizaina āra lampa pieejama gan ar integrētu kustības sensoru, gan bez tā. Lampa ir aprīkota ar integrētu reflektoru foliju vāka apakšpusē, lai nodrošinātu optimālu apgaismojumu. Šī āra sienas lampa versijā ar kustību sensoru ir automātiska pateicoties 180° infrasarkanajam kustību sensoram, kurš uztvers kustību atrodotieslīdz pat 7,5 m attālumā. Apgaismojuma zonas un diapazons var tikt individuāli ierobežots, izmantojot vāka noseg-lēcu, kas tiek iekļauti komplektā. Lampai ir E27 ligzda LED spuldzītei ar maksimālo jaudu 15 W (nav iekļauta komplektā). Komplektā ietilpst stiprinājumu piederumi, un tā ir iepakota bez plastmasas.

L 10 S lampa ir moderns un stilīgs āra apgaismojuma elements, kas paredzēts gan privātmājas, gan komerciālās ēkas apgaismošanai. Lampas ķermenis ir izgatavots no izturīga plastmasas, kas nodrošina ilgmūžību un noturīgu konstrukciju pret laika apstākļiem un citiem vides apstākļiem. Tās forma ir izliekta un moderna, bet tomēr vienkārša, kas piešķir tai eleganci un pievilcību.

Kā jau tika minēts, lampa ir aprīkota ar kustības sensoru, kas nodrošina, ka tā ieslēdzas tikai tad, kad ir nepieciešams, kas palīdz samazināt elektroenerģijas patēriņu un tās dzīves ilgumu. Apgaismojums, ko rada šī lampa, ir atkarīgs no spuldzes, kāda tiks izmantota. L 10 S lampa ir viegli uzstādāma un tā ir paredzēta izmantošanai ārpusē, tādējādi nodrošinot ilgstošu un efektīvu apgaismojumu.


Pieejams
  • 54.99€

  • Bez PVN: 45.45€

Atribūti

Klātbutnes sensors
Uzstādīšanas augstums Max: 3,00 m Optimāli: 2,5 m
Darbība pie temperatūras -20 – 40 °C
LED gaismekļi
Materiāls Plastmasa
Spuldze
Cokols 1x E27 (max 15W LED)
Kustības sensors
Sniedzamība Radial: r = 3 m (14 m²) Tangential: r = 7.5 m (88 m²)
Uztveres leņķis 180 °
Laika intervāls 5 s – 60 Min.
Gaismeklis
Izmēri (AxPxG) 224 x 175 x 255 mm
IP klase IP44
Garantijas laiks 3 gadi
Triecienu aizsardzības klase IK03